#4810

Rusko

Rusko
#4810

Rusko

Orders and Decorations - Russia
1397 zobrazení
20 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
6. 12. 2015 17:00
69. aukce
69. aukce

condition
I

Odznak Konstantinovské dělostřelecké školy, stříbro, smalty, značeno nečitelně, puncováno" "84" (875/1000), Andolenko.133