datum aukce 05. 12. 2015 17:30
6
1172
prodáno za: 5 000 CZK
vyvolávací cena: 3 000 CZK

2018. Rakousko - Uhersko

Vojenský záslužný kříž, III. třída, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno, středový medailon na Rv. stříbrný, Marko.134f

zachovalost I

4****5 5 000 CZK 05. 12. 2015 18:32:36