#2018

Rakousko - Uhersko

Rakousko - Uhersko
#2018

Rakousko - Uhersko

Austria - Hungary
5 limitů
1612 zobrazení
5 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
5. 12. 2015 17:30
66. aukce
66. aukce

I

Vojenský záslužný kříž, III. třída, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno, středový medailon na Rv. stříbrný, Marko.134f