#2017

Rakousko - Uhersko

Rakousko - Uhersko
#2017

Rakousko - Uhersko

Austria - Hungary
1516 zobrazení
22 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
5. 12. 2015 17:30
66. aukce
66. aukce

III

Vojenský záslužný kříž, III. třída, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno, II. typ z let 1855 - 1865 s bíle vysmaltovanou rubní stranou, původní stuha, Marko.134b