datum aukce 05. 12. 2015 17:30
2
1071
prodáno za: 22 000 CZK
vyvolávací cena: 10 000 CZK

2017. Rakousko - Uhersko

Vojenský záslužný kříž, III. třída, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno, II. typ z let 1855 - 1865 s bíle vysmaltovanou rubní stranou, původní stuha, Marko.134b

zachovalost III

Sál 22 000 CZK 05. 12. 2015 18:32:28
Sál 20 000 CZK 05. 12. 2015 18:32:27
Sál 19 000 CZK 05. 12. 2015 18:32:27
Sál 18 000 CZK 05. 12. 2015 18:32:26
Sál 17 000 CZK 05. 12. 2015 18:32:26
Sál 16 000 CZK 05. 12. 2015 18:32:25
Sál 15 000 CZK 05. 12. 2015 18:32:25
Sál 14 000 CZK 05. 12. 2015 18:32:24
1****3 14 000 CZK 05. 12. 2015 18:32:24
1****3 13 000 CZK 05. 12. 2015 18:32:21