datum aukce 05. 12. 2015 17:30
1132
prodáno za: 15 000 CZK
vyvolávací cena: 15 000 CZK

2016. Rakousko - Uhersko

Záslužný kříž pro vojenské duchovní, kříž II. třídy, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno, Marko.125a

zachovalost I-II

8****1 15 000 CZK 05. 12. 2015 18:32:11