datum aukce 05. 12. 2015 17:30
3
939
prodáno za: 75 000 CZK
vyvolávací cena: 60 000 CZK

2015. Rakousko - Uhersko

Řád Alžběty, řádový kříž I. třídy, zlato, smalty, značeno "FR" (Franz Rothe), puncováno "A" a puncem (580/1000), Marko.108a

zachovalost I

Sál 75 000 CZK 05. 12. 2015 18:31:59
1****7 70 000 CZK 05. 12. 2015 18:31:54