datum aukce 05. 12. 2015 17:30
4
1249
prodáno za: 9 000 CZK
vyvolávací cena: 6 000 CZK

2011. Rakousko - Uhersko

Řád Františka Josefa, rytířský kříž, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, Marko.098d

zachovalost I-II

2****9 9 000 CZK 05. 12. 2015 18:30:57