datum aukce 05. 12. 2015 17:30
2
1154
prodáno za: 17 000 CZK
vyvolávací cena: 15 000 CZK

2010. Rakousko - Uhersko

Řád Františka Josefa, rytířský kříž, zlato, smalty, značeno V. MAYER´S SÖHNE IN WIEN, puncováno, Marko.098c

zachovalost I

2****1 17 000 CZK 05. 12. 2015 18:30:45