#2009

Rakousko - Uhersko

Rakousko - Uhersko
#2009

Rakousko - Uhersko

Austria - Hungary
5 limitů
1801 zobrazení
17 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
5. 12. 2015 17:30
66. aukce
66. aukce

I

Řád Františka Josefa, rytířský kříž, zlato, smalty, značeno V. MAYER´S SÖHNE IN WIEN, puncováno, Marko.098c