datum aukce 05. 12. 2015 17:30
1207
prodáno za: 50 000 CZK
vyvolávací cena: 50 000 CZK

2008. Rakousko - Uhersko

Řád Františka Josefa, komandérský kříž, zlato, smalty, značeno "GR", puncováno, původní civilní stuha, Marko.086c

zachovalost I

1****3 50 000 CZK 05. 12. 2015 18:30:21