datum aukce 05. 12. 2015 17:30
1202
prodáno za: 22 000 CZK
vyvolávací cena: 20 000 CZK

2007. Rakousko - Uhersko

Řád železné koruny, III. třída s válečnou dekorací a meči, bronz zlacený, smalty, značeno WILH. KUNZ WIEN X a "*", meče na sponě za dvojí udělení, orig. neznačená etue, Marko.074e, na spodní straně nálepka s popisem Major Ferdinand Kafka 2427/1915 přiložen soubor kopií dokladů na jméno F. Kafka - kvalifikační list, návrh na vyznamenání z italské fronty (kopie z válečného archivu ve Vídni), stránka ze starých novin ...

zachovalost I

Sál 22 000 CZK 05. 12. 2015 18:30:09
1****3 20 000 CZK 05. 12. 2015 18:30:03