zachovalost | I |
Řád železné koruny, III. třída s válečnou dekorací a meči, bronz zlacený, smalty, značeno WILH. KUNZ WIEN X a "*", meče na sponě za dvojí udělení, orig. neznačená etue, Marko.074e, na spodní straně nálepka s popisem Major Ferdinand Kafka 2427/1915 přiložen soubor kopií dokladů na jméno F. Kafka - kvalifikační list, návrh na vyznamenání z italské fronty (kopie z válečného archivu ve Vídni), stránka ze starých novin ...