#2007

Rakousko - Uhersko

Rakousko - Uhersko
Rakousko - Uhersko
Rakousko - Uhersko
#2007

Rakousko - Uhersko

Austria - Hungary
1 limit
1625 zobrazení
22 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
5. 12. 2015 17:30
66. aukce
66. aukce

I

Řád železné koruny, III. třída s válečnou dekorací a meči, bronz zlacený, smalty, značeno WILH. KUNZ WIEN X a "*", meče na sponě za dvojí udělení, orig. neznačená etue, Marko.074e, na spodní straně nálepka s popisem Major Ferdinand Kafka 2427/1915 přiložen soubor kopií dokladů na jméno F. Kafka - kvalifikační list, návrh na vyznamenání z italské fronty (kopie z válečného archivu ve Vídni), stránka ze starých novin ...