datum aukce 05. 12. 2015 17:30
8
1347
prodáno za: 15 000 CZK
vyvolávací cena: 6 000 CZK

2006. Rakousko - Uhersko

Řád železné koruny, III. třída s válečnou dekorací a meči, bronz zlacený, smalty, značeno A. E. KÖCHERT WIEN, Marko.074e, nep. ohnuté pendílie

zachovalost I-II

3****2 15 000 CZK 05. 12. 2015 18:29:52