datum aukce 05. 12. 2015 17:30
3
1199
prodáno za: 10 000 CZK
vyvolávací cena: 8 000 CZK

2005. Rakousko - Uhersko

Řád železné koruny, III. třída s válečnou dekorací, bronz zlacený, smalty, neznačeno, Marko.074e

zachovalost I

3****8 10 000 CZK 05. 12. 2015 18:29:41