Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#2005
3
Rakousko - Uhersko
#2005
3
Rakousko - Uhersko
Austria - Hungary
3 limity
1612 zobrazení
10 000 Kč
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
5. 12. 2015 17:30
66. aukce
Aukční katalog
I
Řád železné koruny, III. třída s válečnou dekorací, bronz zlacený, smalty, neznačeno, Marko.074e
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript