datum aukce 05. 12. 2015 17:30
2
1154
prodáno za: 14 000 CZK
vyvolávací cena: 10 000 CZK

2004. Rakousko - Uhersko

Řád železné koruny, III. třída, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, puncováno puncem pro cizí zboží po roce 1901, Marko.073g

zachovalost I-II

2****1 14 000 CZK 05. 12. 2015 18:28:58