zachovalost | I-II |
Řád železné koruny, III. třída, zlato, smalty, značeno na pendiliích a na kroužku "FR" (Franz Rothe) puncováno, na rev. železné koruny vyryto DIE LOTHRINGERDRAGONER IHREM HOCHWEREHRTEN OBERST 28. / IV. 1908 - 30. / XI. 1912