datum aukce 05. 12. 2015 17:30
3
1212
prodáno za: 50 000 CZK
vyvolávací cena: 30 000 CZK

2003. Rakousko - Uhersko

Řád železné koruny, III. třída, zlato, smalty, značeno na pendiliích a na kroužku "FR" (Franz Rothe) puncováno, na rev. železné koruny vyryto DIE LOTHRINGERDRAGONER IHREM HOCHWEREHRTEN OBERST 28. / IV. 1908 - 30. / XI. 1912

zachovalost I-II

Sál 50 000 CZK 05. 12. 2015 18:29:12
1****3 50 000 CZK 05. 12. 2015 18:29:13
1****3 48 000 CZK 05. 12. 2015 18:29:08
Sál 46 000 CZK 05. 12. 2015 18:29:08
1****3 44 000 CZK 05. 12. 2015 18:29:03
Sál 42 000 CZK 05. 12. 2015 18:29:03
1****3 40 000 CZK 05. 12. 2015 18:28:53
Sál 38 000 CZK 05. 12. 2015 18:28:53
1****3 36 000 CZK 05. 12. 2015 18:28:46