#2003

Rakousko - Uhersko

Rakousko - Uhersko
#2003

Rakousko - Uhersko

Austria - Hungary
3 limity
2017 zobrazení
50 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
5. 12. 2015 17:30
66. aukce
66. aukce

I-II

Řád železné koruny, III. třída, zlato, smalty, značeno na pendiliích a na kroužku "FR" (Franz Rothe) puncováno, na rev. železné koruny vyryto DIE LOTHRINGERDRAGONER IHREM HOCHWEREHRTEN OBERST 28. / IV. 1908 - 30. / XI. 1912