datum aukce 05. 12. 2015 17:30
1303
prodáno za: 30 000 CZK
vyvolávací cena: 30 000 CZK

2001. Rakousko - Uhersko

Leopoldův řád, miniatura kříže, zlato, brilianty, smalty, neznačeno, nepuncováno, 18x18 mm, etue, špendlík zkroucen pro použití do klopy

zachovalost I-II

5****8 30 000 CZK 05. 12. 2015 18:28:14