datum aukce 23. 05. 2015 16:00
987
prodáno za: 100 000 CZK
vyvolávací cena: 80 000 CZK

2437. Rusko

50 Rubl 1818, Pick.A22, Chavanskij, poškození zdařile restaurována, velmi vzácná RR!

zachovalost (3-)

Sál 100 000 CZK 23. 05. 2015 19:08:50
1****4 95 000 CZK 23. 05. 2015 19:08:42
Sál 90 000 CZK 23. 05. 2015 19:08:39
1****4 85 000 CZK 23. 05. 2015 19:08:34
1****9 80 000 CZK 23. 05. 2015 19:08:30