#2437

Rusko

Rusko
Rusko
Rusko
#2437

Rusko

Russia - RSFSR - Soviet Union
1 limit
1427 zobrazení
100 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 80 000 Kč
23. 5. 2015 16:00
62. aukce
62. aukce

condition
(3-)

50 Rubl 1818, Pick.A22, Chavanskij, poškození zdařile restaurována, velmi vzácná RR!