#1381

Rakousko - Uhersko

Rakousko - Uhersko
#1381

Rakousko - Uhersko

Orders and Decorations
1 limit
1813 zobrazení
75 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 50 000 Kč
23. 5. 2015 09:00
61. aukce
61. aukce

Leopoldův řád, rytířský kříž, zlato, smalty, značeno "FR" (Franz Rothe), puncováno puncem a "750" na kroužku a pendiliích, výroba do roku 1867, orig etue značená ROTHE NEFFE WIEN, Marko.051c