Leopoldův řád, rytířský kříž, zlato, smalty, značeno "FR" (Franz Rothe), puncováno puncem a "750" na kroužku a pendiliích, výroba do roku 1867, orig etue značená ROTHE NEFFE WIEN, Marko.051c