3 Rubl 1843, Pick.A34, GM.1.9.16O, bez podpisů, 1x červený přetisk OBRAZEC na Av.,chybí pravý dolní růžek, drobná poškození a natržení v okraji čistě restaurována,výjimečně vzácná RR!