datum aukce 06. 12. 2014 02:00
1448
vyvolávací cena: 120 000 CZK

1824. Švédsko

Řád Vasů, Velkokříž, zlato, smalty, neznačeno, nepuncováno, Řádová hvězda,stříbro, neznačeno, nepuncováno, původní etue značená C. F. CARLMANSTOCKHOLM, mimořádná zachovalost