datum aukce 06. 12. 2014 02:00
1511
vyvolávací cena: 200 000 CZK

1737. Rusko

Řád sv. Stanislava, II. třída (černý email), poč. 20. stol., zlato, smalty, neznačeno,puncováno "56 (583/1000)

zachovalost I