datum aukce 06. 12. 2014 02:00
1473
prodáno za: 30 000 CZK
vyvolávací cena: 30 000 CZK

1640. Albánie

Zlatá hvězda hrdiny socialistické práce, 3. typ 1970 - 1990, zlato, neznačeno,nepuncováno, původní neznačená etue, celková hmotnost 18,32 g

zachovalost I-II