#1513

Rakousko - Uhersko

Rakousko - Uhersko
#1513

Rakousko - Uhersko

Austria - Hungary
1480 zobrazení
15 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
6. 12. 2014 16:30
58. aukce
58. aukce

condition
II

Odznak Polní pilot, 1. typ 1913, František Josef I., bronz zlacený, smalty,značeno J. ZIMBLER WIEN VII, Marko.495a