datum aukce 06. 12. 2014 02:00
801
prodáno za: 1 800 CZK
vyvolávací cena: 1 500 CZK

1509. Rakousko - Uhersko

Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, bronzová medaile s válečnoudekorací na dámské stuze, bronz zlacený, smalty, neznačeno, Marko.165b

zachovalost I