#1507

Rakousko - Uhersko

Rakousko - Uhersko
#1507

Rakousko - Uhersko

Austria - Hungary
1332 zobrazení
900 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
6. 12. 2014 16:30
58. aukce
58. aukce

condition
I

Záslužný kříž, stříbrný na vojenské stuze, stříbro, smalty, značeno WILHELM KUNZWIEN X a "WK", puncováno, Marko.141b