datum aukce 06. 12. 2014 02:00
908
prodáno za: 13 000 CZK
vyvolávací cena: 12 000 CZK

1505. Rakousko - Uhersko

Záslužný kříž, zlatý s korunou na civilní stuze, zlato, smalty, značeno V. MAYER´SSÖHNE IN WIEN, puncováno, Marko.138c

zachovalost I-II