#1505

Rakousko - Uhersko

Rakousko - Uhersko
#1505

Rakousko - Uhersko

Austria - Hungary
1482 zobrazení
12 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
6. 12. 2014 16:30
58. aukce
58. aukce

condition
I-II

Záslužný kříž, zlatý s korunou na civilní stuze, zlato, smalty, značeno V. MAYER´SSÖHNE IN WIEN, puncováno, Marko.138c