vyvolávací cena:
7 000 CZK

Vojenský řád Marie Terezie, statut řádu, 46 stran textu, Wien 1811, vázané v měkkýchdeskách,..

vyvolávací cena:
15 000 CZK

Vojenský řád Marie Terezie - J. Lukeš: Militärischer Maria Theresien-Ordenüber Autorisation des..

3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Leopoldův řád, statut řádu, 23 stran textu, 5 litografických tabulí, 48 x 32 cm,Wien 1808, vázáno..

15 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

Řád Františka Josefa, rytířský kříž, zlato, smalty, značeno V. MAYER´S SÖHNEIN WIEN, puncováno,..

13 000 CZK
vyvolávací cena:
12 000 CZK

Záslužný kříž, zlatý s korunou na civilní stuze, zlato, smalty, značeno V. MAYER´SSÖHNE IN WIEN,..

2 000 CZK
vyvolávací cena:
1 200 CZK

Záslužný kříž, stříbrný s korunou na vojenské stuze, stříbro, smalty, značenoWILH. KUNZ WIEN X,..

1 800 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

Záslužný kříž, stříbrný na vojenské stuze, stříbro, smalty, značeno WILHELM KUNZWIEN X a "WK",..

3 000 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Válečný kříž za civilní zásluhy, IV. třída, bronz zlacená, neznačeno, Marko.154

1 800 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, bronzová medaile s válečnoudekorací na dámské stuze,..

4 200 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Řád německých rytířů, stříbrná pamětní medaile arcivévody Eugena 1894,postř. bronz, Marko.177

1 600 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. třída, VIII. vydání 1914 -1917,František Josef I.,..

2 800 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Vojenský služební odznak pro důstojníky, kříž I. třídy za 25 let služby, vydání1849 - 1867, bronz..

vyvolávací cena:
15 000 CZK

Odznak Polní pilot, 1. typ 1913, František Josef I., bronz zlacený, smalty,značeno J. ZIMBLER WIEN..

vyvolávací cena:
9 000 CZK

Odznak K. u K. Luftfahrtruppe, bronz, značeno nečitelně

3 200 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Odznak pro vojenské lékaře 1866, II. typ, Marko.329

2 400 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Střelecké vyznamenání pro pěchotu, šňůra z červené ovčí vlny, Kraus.1.1

vyvolávací cena:
2 000 CZK

Střelecké vyznamenání pro myslivecké útvary, šňůra ze zelené ovčí vlny, Kraus.1.2

vyvolávací cena:
2 000 CZK

Vyznamenání pro výtečné střelce myslivců, šňůra ze zlatého kovového vláknase zelenými vlněnými..