datum aukce 17. 05. 2014 00:00
39836
prodáno za: 85 000 CZK
vyvolávací cena: 60 000 CZK

773. Československo

Zlatá hvězda hrdiny socialistické práce, II. vydání, číslo 273, zlato, značeno "UŘ" (Ústředí uměleckých řemesel), puncováno puncem a "750" a "P", VM.29-II ex AUREA Numismatika, 52. aukce, Praha 7. 12. 2013, pol.2028, prodáno za 120 000 Kč, nezaplaceno - z

zachovalost I