datum aukce 17. 05. 2014 00:00
39716
prodáno za: 60 000 CZK
vyvolávací cena: 60 000 CZK

767. Československo

Řád Bílého lva, civilní skupina, I. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "KK" (Karnet a Kyselý), puncováno puncem a "900", Řádová hvězda, stříbro, smalty, značeno "KK" (Karnet a Kyselý), puncováno 2x "C" VM.9-b-A, chybí šerpa, poškoz. smalt horního ram

zachovalost I-II