Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#6382
4
Rakousko - Uhersko
#6382
4
Rakousko - Uhersko
Orders and Decorations
4 limity
1432 zobrazení
4 400 Kč
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
24. 5. 2015 16:00
4. eAukce
Aukční katalog
condition
II
Válečný kříž za civilní zásluhy, II. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "F&R", puncováno, 1x "A", Marko.152a, zlacení část. setřeno
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript