datum aukce 24. 05. 2015 16:00
6
975
prodáno za: 4 400 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

6382. Rakousko - Uhersko

Válečný kříž za civilní zásluhy, II. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "F&R", puncováno, 1x "A", Marko.152a, zlacení část. setřeno

zachovalost II

3****2 4 400 CZK 27. 05. 2015 18:03:07
2****1 4 200 CZK 27. 05. 2015 18:03:06
8****1 4 000 CZK 27. 05. 2015 18:03:03