#6382

Rakousko - Uhersko

Rakousko - Uhersko
#6382

Rakousko - Uhersko

Orders and Decorations
4 limity
1432 zobrazení
4 400 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
24. 5. 2015 16:00
4. eAukce
4. eAukce

condition
II

Válečný kříž za civilní zásluhy, II. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "F&R", puncováno, 1x "A", Marko.152a, zlacení část. setřeno