#3398

Rakousko - Uhersko

Rakousko - Uhersko
Rakousko - Uhersko
Rakousko - Uhersko
Rakousko - Uhersko
#3398

Rakousko - Uhersko

Phaleristic
3 limity
314 zobrazení
9 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
12. 6. 2022 18:00
37. eAukce
37. eAukce

STAV
I

Záslužný kříž, stříbrný na vojenské stuze s meči, stříbro, smalty, značeno ROZET & FISCHMEISTERWIEN, puncováno, Marko.141b, pův. etue s císařským znakem, na spodní straně letopočet 1916, etue odřená