Záslužný kříž, stříbrný na vojenské stuze s meči, stříbro, smalty, značeno ROZET & FISCHMEISTERWIEN, puncováno, Marko.141b, pův. etue s císařským znakem, na spodní straně letopočet 1916, etue odřená