Záslužný kříž, stříbrný s korunou na civilní stuze, Rudolfova koruna, stříbro, smalty, neznačeno, puncováno, orig. etue značená V. MAYER´S SÖHNE WIEN, na spodní straně letopočet 1898, Marko.140g