Záslužný kříž, stříbrný s korunou na civilní stuze, stříbro, smalty, značeno WILH. KUNZ WIEN X a "WK", puncováno, Marko.140e, pův etue značená V. MAYER´S SÖHNE WIEN, na spodní strabě letopočet 1911