#3395

Rakousko - Uhersko

Rakousko - Uhersko
Rakousko - Uhersko
Rakousko - Uhersko
Rakousko - Uhersko
Rakousko - Uhersko
#3395

Rakousko - Uhersko

Phaleristic
4 limity
277 zobrazení
7 500 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
12. 6. 2022 18:00
37. eAukce
37. eAukce

STAV
I

Záslužný kříž, stříbrný s korunou na civilní stuze, stříbro, smalty, značeno WILH. KUNZ WIEN X a "WK", puncováno, Marko.140e, pův etue značená V. MAYER´S SÖHNE WIEN, na spodní strabě letopočet 1911