#3393

Rakousko - Uhersko

Rakousko - Uhersko
Rakousko - Uhersko
Rakousko - Uhersko
Rakousko - Uhersko
#3393

Rakousko - Uhersko

Phaleristic
7 limitů
346 zobrazení
11 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
12. 6. 2022 18:00
37. eAukce
37. eAukce

STAV
I

Záslužný kříž, zlatý na vojenské stuze, bronz zlacený, smalty, značeno V. MAYERS SÖHNE IN WIEN, puncováno "*", orig. etue značená rakouským znakem, na spodní straně letopočet 1915, Marko.139d