Záslužný kříž, zlatý s korunou na vojenské stuze s meči, bronz zlacený, smalty, neznačeno, typ se smaltem v koruně a kolem letopočtu, Marko.138m, pův. etue značená rakouským znakem, na spodní straně BR 1918