Záslužný kříž, zlatý s korunou na vojenské stuze, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, puncováno, typ s korunou bez smaltu a s smaltem kolem letopočtu, Marko.138l, pův. etue značená V. MAYER´S SÖHNE WIEN