STAV | I |
Záslužný kříž, zlatý s korunou na civilní stuze, bronz zlacený, smalty, značeno V. MAYER´S SÖHNE, typ se smaltem v koruně, Marko.138h, pův etue značená císařským znakem, na spodní straně letopočet 1915, výrazně užší mezikruží na líci