2 400 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Řád železné koruny, statut řádu, 38 stran textu, 8 litografických tabulí, 40x28 cm, vázáno v..

4 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Vojenský záslužný kříž, III. třída s válečnou dekorací a meči, stříbro, stříbro zlacené, smalty,..

7 500 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Záslužný kříž, zlatý s korunou na civilní stuze, bronz zlacený, smalty, značeno V. MAYER´S SÖHNE,..

17 000 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Záslužný kříž, zlatý s korunou na vojenské stuze, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, puncováno,..

10 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Záslužný kříž, zlatý s korunou na vojenské stuze s meči, bronz zlacený, smalty, neznačeno, typ se..

11 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Záslužný kříž, zlatý na vojenské stuze, bronz zlacený, smalty, značeno V. MAYERS SÖHNE IN WIEN,..

8 500 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Záslužný kříž, zlatý na vojenské stuze s meči, bronz zlacený, smalty, značeno ROTET &..

7 500 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Záslužný kříž, stříbrný s korunou na civilní stuze, stříbro, smalty, značeno WILH. KUNZ WIEN X a..

16 000 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Záslužný kříž, stříbrný s korunou na civilní stuze, Rudolfova koruna, stříbro, smalty, neznačeno,..

5 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Záslužný kříž, stříbrný na vojenské stuze, stříbro, smalty, značeno V. MAYER´S SÖHNE WIEN,..

9 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Záslužný kříž, stříbrný na vojenské stuze s meči, stříbro, smalty, značeno ROZET &..

4 000 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Záslužný kříž, železný s korunou na vojenské stuze, železo patinované, Marko.142a, pův. kartonová..

2 600 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Záslužný kříž, železný s korunou na vojenské stuze, železo patinované, Marko.142a, koruna ražená..

3 600 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Záslužný kříž, železný na vojenské stuze, železo patinované, Marko.143a, pův. kartonová etue..

3 400 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Záslužný kříž, železný na vojenské stuze s meči, železo patinované, Marko.143a, pův kartonová etue..

1 400 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, bronzová medaile Fr. Josefa I. na vojenské stuze, bronz..

1 300 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, bronzová medaile Fr. Josefa I. na civilní stuze, bronz..

4 200 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK