datum aukce 06. 04. 2022 18:00
6
245
prodáno za: 1 500 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

2033. Rakousko - Uhersko

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. třída, IX. vydání 1917 - 1918, Karel, stříbro, signováno KAUTSCH, nepuncováno, Marko.234a

Stav I-II

*****0 1 500 CZK 06. 04. 2022 20:11:46
*****1 1 400 CZK 06. 04. 2022 20:11:43
*****2 1 300 CZK 06. 04. 2022 20:11:42
*****2 1 200 CZK 06. 04. 2022 20:11:40
*****0 1 200 CZK 06. 04. 2022 20:11:40
*****0 1 100 CZK 06. 04. 2022 20:11:40
*****1 1 000 CZK 06. 04. 2022 20:11:40
*****0 950 CZK 06. 04. 2022 20:11:39
*****2 900 CZK 06. 04. 2022 20:11:39
*****0 850 CZK 06. 04. 2022 20:11:34