#2033

Rakousko - Uhersko

Rakousko - Uhersko
#2033

Rakousko - Uhersko

Phaleristic
4 limity
273 zobrazení
1 500 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 500 Kč
6. 4. 2022 18:00
36. eAukce
36. eAukce

STAV
I-II

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. třída, IX. vydání 1917 - 1918, Karel, stříbro, signováno KAUTSCH, nepuncováno, Marko.234a