Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#2032
11
Rakousko - Uhersko
#2032
11
Rakousko - Uhersko
Phaleristic
6 limitů
287 zobrazení
2 000 Kč
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 600 Kč
6. 4. 2022 18:00
36. eAukce
Aukční katalog
STAV
I-II
Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. třída, IX. vydání 1917 - 1918, Karel, stříbro, signováno KAUTSCH, nepuncováno, Marko.234a
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript