Medaile za statečnost, stříbrná medaile, II. třída, VIII. vydání 1914 - 1917, František Josef I., stříbro, signováno TAUTENHAYN, puncováno "A", Jubilejní pamětní medaile z roku 1898, obě bez stuhy_2 ks