datum aukce 06. 04. 2022 18:00
6
228
prodáno za: 650 CZK
vyvolávací cena: 300 CZK

2030. Rakousko - Uhersko

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, II. třída, VIII. vydání 1914 - 1917, František Josef I., stříbro, signováno TAUTENHAYN, puncováno "A", Jubilejní pamětní medaile z roku 1898, obě bez stuhy_2 ks

Stav I

*****6 650 CZK 06. 04. 2022 20:09:46
*****1 600 CZK 06. 04. 2022 20:09:38
*****1 550 CZK 06. 04. 2022 20:09:32
*****1 500 CZK 06. 04. 2022 20:09:28
*****8 480 CZK 06. 04. 2022 20:09:27
*****1 460 CZK 06. 04. 2022 20:09:26
*****2 440 CZK 06. 04. 2022 20:09:23
*****8 420 CZK 06. 04. 2022 20:09:22
*****0 400 CZK 06. 04. 2022 20:09:21
*****8 380 CZK 06. 04. 2022 20:09:21
*****0 360 CZK 06. 04. 2022 20:09:18