#2030

Rakousko - Uhersko

Rakousko - Uhersko
#2030

Rakousko - Uhersko

Phaleristic
3 limity
245 zobrazení
650 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 300 Kč
6. 4. 2022 18:00
36. eAukce
36. eAukce

STAV
I

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, II. třída, VIII. vydání 1914 - 1917, František Josef I., stříbro, signováno TAUTENHAYN, puncováno "A", Jubilejní pamětní medaile z roku 1898, obě bez stuhy_2 ks