Čestný odznak Protektorátu Čechy a Morava Svatováclavská orlice, stříbrný bez věnce, velký typ, číslo 00768, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno, Niemann.7.10.08-c-1, lakovaný, fotokopie dekretu