#516

Vojenské, militaria - Česko

Vojenské, militaria - Česko
#516

Vojenské, militaria - Česko

Military - Czech
6 limitů
416 zobrazení
1 200 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 120 Kč
1. 12. 2021 18:00
34. eAukce - Staré odznaky
34. eAukce - Staré odznaky

Družina čs. válečných poškozenců, stříbrný, punc, Ag 900, patka, 13x22mm, Zukov, stav výborný