4 800 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Grands Prix 1922, SCM, Massilia Civitas, Francie, Marseille, materiál zlato, Au 585 punc, váha..

200 CZK
vyvolávací cena:
90 CZK

M.A.N., Rudolf Diesel, 100.000 km bez poruchy, Brehner Nürnberg, bronz, na jehle, 22mm, stav..

95 CZK
vyvolávací cena:
60 CZK

Autoklub RČS, Praga - lot 2 ks odznaků, 22 + 12x17mm, obecné kovy, stavy velmi dobré

700 CZK
vyvolávací cena:
70 CZK

OKA, automobilový, značeno Pichl, obecný kov, šroub, 14x20mm, stav velmi dobrý

90 CZK
vyvolávací cena:
90 CZK

Pneu Hutchinson, obecný kov, na jehle, 30x27mm, stav velmi dobrý

vyvolávací cena:
100 CZK

Motocyklové závody, motocross - lot 8 ks různých motocyklových odznaků, 3 ks plast, smalty bronzy,..