#2767

Československo

Československo
Československo
Československo
#2767

Československo

Orders and Decorations
5 limitů
606 zobrazení
3 800 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
25. 3. 2021 18:00
28. eAukce
28. eAukce

STAV
I-II

Řád práce, II. vydání, číslo 4836, stříbro, značeno ZUKOV, puncováno "900", VM.32-II, pův. etue