600 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Jubilejní pamětní medaile z roku 1898 na vojenské stuze, bronz zlacený, Marko.396b

2 600 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Jubilejní pamětní medaile z roku 1898 (3x), Válečná medaile 1873, Stříbrná medaile za statečnost..

950 CZK
vyvolávací cena:
400 CZK

Soubor vyznamenání - Medaile za statečnost, stříbrná medaile II. třídy, Signum Memoriae, uherská..

1 500 CZK
vyvolávací cena:
400 CZK

Československá revoluční medaile, těžký typ s podpisem medailéra, světlý bronz, VM.6-B

1 900 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Československý válečný kříž z roku 1939

2 200 CZK
vyvolávací cena:
400 CZK

Československá vojenská medaile Za zásluhy, stříbrná medaile, vydání Spink & Son Londýn, VM.13-I-A..

3 800 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Řád práce, II. vydání, číslo 4836, stříbro, značeno ZUKOV, puncováno "900", VM.32-II, pův. etue

1 400 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Řád rudého praporu práce, I. vydání, číslo 0653, stříbro zlacené, značeno ZUKOV, puncováno puncem..

2 200 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Řád rudého praporu práce, I. vydání, číslo 2729, stříbro zlacené, značeno ZUKOV, puncováno puncem..

1 800 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Řád rudé hvězdy práce, II. vydání, číslo 9645, stříbro, značeno "MK" (Mincovna Kremnica),..

1 300 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Čestný odznak Mateřství, I. a II. třída, VM.50-I, 2 ks

800 CZK
vyvolávací cena:
400 CZK

Pamětní medaile Za věrnost a brannost, bronz, Pamětní medaile čc. dobrovoleckého sboru v Itálii_2..

1 400 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Pamětní medaile 10. střeleckého pluku Jana Sladkého Koziny, VM.92

3 000 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Pamětní medaile 22. střeleckého pluku Aragonského, VM.104

1 300 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Pamětní medaile československého dobrovoleckého sboru v Itálii, VM.113

1 300 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Čestný odznak I. čs. partyzánské brigády "Stalin" hrdiny SSSR mjr. A. S. Jegorova, číslo 2568,..

480 CZK
vyvolávací cena:
400 CZK

Pamětní medaile Národní revoluční armády Brno, VM.182

2 200 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK