Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#2410
10
Rakousko - Uhersko
#2410
10
Rakousko - Uhersko
Orders and Decorations
3 limity
482 zobrazení
1 300 Kč
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 500 Kč
9. 12. 2020 18:00
27. eAukce
Aukční katalog
STAV
II
Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. třída, IX. vydání 1917 - 1918, Karel, stříbro, signováno KAUTSCH, nepuncováno, Marko.234a
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript