Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#2400
10
Rakousko - Uhersko
#2400
10
Rakousko - Uhersko
Orders and Decorations
8 limitů
612 zobrazení
8 500 Kč
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
9. 12. 2020 18:00
27. eAukce
Aukční katalog
STAV
I-II
Válečný kříž za civilní zásluhy, II. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "WW" (Wiener Werkstätte), puncováno, 2x "A", Marko.152a, pův. etue
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript