#2400

Rakousko - Uhersko

Rakousko - Uhersko
Rakousko - Uhersko
Rakousko - Uhersko
#2400

Rakousko - Uhersko

Orders and Decorations
8 limitů
612 zobrazení
8 500 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
9. 12. 2020 18:00
27. eAukce
27. eAukce

STAV
I-II

Válečný kříž za civilní zásluhy, II. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "WW" (Wiener Werkstätte), puncováno, 2x "A", Marko.152a, pův. etue