#2395

Rakousko - Uhersko

Rakousko - Uhersko
#2395

Rakousko - Uhersko

Orders and Decorations
5 limitů
595 zobrazení
2 400 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
9. 12. 2020 18:00
27. eAukce
27. eAukce

STAV
I-II

Záslužný kříž, stříbrný s korunou na civilní stuze, stříbro, smalty, značeno C. MAYR & Co. WIEN, nepuncováno, Marko.140e