4 000 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Vojenský záslužný kříž, III. třída s válečnou dekorací, utue kříže značená A. E. KÖCHERT WIEN,..

5 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Záslužný kříž, stříbrný s korunou na vojenské stuze, stříbro, smalty, značeno nečitelně puncováno,..

2 400 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Záslužný kříž, stříbrný s korunou na civilní stuze, stříbro, smalty, značeno C. MAYR & Co. WIEN,..

2 800 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Záslužný kříž, stříbrný na vojenské stuze, stříbro, smalty, značeno WILHELM KUNZ WIEN X a "WK",..

1 300 CZK
vyvolávací cena:
400 CZK

Záslužný kříž, železný s korunou na civilní stuze, železo, Marko.142a

1 600 CZK
vyvolávací cena:
400 CZK

Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, stříbrná medaile Fr. Josefa I. na vojenské stuze s meči,..

1 800 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, bronzová medaile Fr. Josefa I. na vojenské stuze s meči,..

8 500 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Válečný kříž za civilní zásluhy, II. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "WW" (Wiener..

4 200 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Válečný kříž za civilní zásluhy, III. třída, stříbro, smalty, značeno "GAS" (G.A. Scheid),..

1 900 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Válečný kříž za civilní zásluhy, IV. třída, bronz zlacený, neznačeno, Marko.154

3 000 CZK
vyvolávací cena:
1 200 CZK

Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, II. třída s válečnou dekorací, stříbro, smalty,..

3 200 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

1 100 CZK
vyvolávací cena:
600 CZK

Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, bronzová medaile s válečnou bronz, smalty,..

4 000 CZK
vyvolávací cena:
400 CZK

Medaile za statečnost, malá stužka s miniaturou zlaté medaile I. třídy a malá stužka s miniaturou..

2 000 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. třída, VIII. vydání 1914 -1917, František Josef I.,..

1 000 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

1 400 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, II. třída, bronzová medaile, František Josef I., Karel,..

1 300 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. třída, IX. vydání 1917 - 1918, Karel, stříbro,..