Vojenský záslužný kříž, III. třída s válečnou dekorací, stříbro, stříbro zlacené, smalty, značeno "VM" (Vincenc Mayer), puncováno, na očku "A", orig. etue značená V. MAYER´S SÖHNE WIEN, Marko.136f